Účel projektu

Projekt Nově založené firmy.cz si bere za úkol informovat české podnikatele o nových firmách na našem trhu. Tato informovanost má napomoct s vyhledáváním nových obchodních příležitostí pro firmy, které nabízejí svoje služby a zároveň by měla pomoci přinést více relevantních nabídek služeb pro nové firmy na našem trhu.

Cena za užívání stránek

Stejně tak, jako si můžete na portálu Justice.cz najít zdarma informace o všech firmách, které jsou zapsané v obchodním rejstříku, i na těchno stránkách najdete informace o nových firmách zcela zdarma.

Zobrazované informace

Na těchto stránkách jsou zobrazovány základní informace o firmách jako je název firmy, sídlo firmy, předmět podnikání, IČO a další. Pokud chce uživatel podrobné informace o firmě, může si je dohledat na portálu Justice.cz. Data o nových firmách jsou zobrazována vždy 90 dní. Věříme tomu, že si každá nová firma najde do 90 dnů všechny potřebné služby.

Nové funkce

Funkce na stránkách jsou postupně vylepšovány. Abychom dosáhli maximálního efektu, pracujeme na komplexnějším systému vyhledávání nových firem. Prozatím ovšem nebudeme tyto funkce uveřejňovat.